Sesje Kobiece

Sesje Kobiece

.

Zasługujesz na to aby poczuć się piękną.

Sesje dla PRAWDZIWYCH kobiet (a nie modelek).

Dla matek, żon, córek, babć, kochanek, przyjaciółek …

.

.

Sesja zdjęciowa jest świetnym sposobem na podniesienie samooceny, odkrycie drzemiącego w Tobie potencjału, zwiększenie poczucia własnej wartości i wywołanie podziwu wśród znajomych (kiedy zdecydujesz się na publikację).

Zdjęcia , na których będziesz odziana w wyjątkowe kreacje (które znajdziesz w mojej studyjnej garderobie), wykonane w pięknym otoczeniu wzbudzają emocje u każdego widza. 

.

Zdjęcia są skomponowane tak, abyś podobała się na nich sama sobie i aby inni zwrócili uwagę na Twoje zalety.

Artystyczny charakter zdjęć przyciąga wzrok i zatrzymuje go na dłuższą chwilę, co sprawia, że są one szczególnie mocno zapamiętywane i bardziej lubiane.

Sesja zdjęciowa dodatkowo ma na celu pokazanie Twoich walorów, atutów i mocnych punktów oraz ukrycie ewentualnych słabostek.

.

Pewnie dobrze o tym wiesz, że kobieta może wyglądać pięknie.

Wystarczy odwiedzić fryzjera, zrobić makijaż, założyć piękną suknię i dodatki. Piękne kreacje w przeróżnych rozmiarach i fasonach znajdziesz w mojej studyjnej garderobie, więc o to się nie musisz martwić.

Twoją fryzurą i makijażem mogą się zająć współpracujące ze mną specjalistki.

Jedyne co Ty musisz zrobić, to tylko przyjść na sesję w dobrym humorze, wypoczęta i z optymistycznym nastawieniem. :)

.

Sesja ma na celu uchwycić Twoje piękno, emocje lub to, co chciałbyś przekazać.

Podczas sesji możesz być sobą, możesz także przeobrazić się w wymarzoną postać. Możesz grać, możesz się bawić, możesz udawać kogoś zupełnie innego, lub po prostu pokazać, jaka jesteś naprawdę.

Możesz udowodnić innym, że jesteś warta jeszcze więcej.

Jeżeli podczas sesji zdecydujesz się, że możesz pokazać trochę więcej ciała, możemy wykonać także zdjęcia bardziej zmysłowe, czyli sensualne. Zauważyłam, że wiele kobiet się na to decyduje. Pamiętaj, że decyzja o takiej sesji należy tylko i wyłącznie od Ciebie i to tylko Ty zdecydujesz, kiedy się ona odbędzie oraz jaki rodzaj zdjęć wykonamy.

.

Sesje plenerowe oraz studyjne

Zapraszam Cię głównie na sesje plenerowe, ponieważ na łonie natury Twoje zdjęcia nabiorą jeszcze większego uroku. Malownicze pejzaże, urokliwe miejsca i Ty, w pięknej sukni, lub czym tylko chcesz.

Możesz udostępnić swoje zdjęcia, zyskując podziw ze strony Twoich znajomych. Oczywiście nie każda z kobiet o tym myśli przed sesją, ponieważ część z nich woli pozostać szarą myszką niewyróżniającą się z tłumu. Widzę jednak, że po otrzymaniu zdjęć moje klientki bardzo chętnie je pokazują i otrzymują pochlebne opinie. To naprawdę miłe uczucie.

.

Sesja kobieca – co to właściwie jest ?

Według mojej definicji jest to sesja, podczas której zakrywasz nieco więcej ciała niż przy sesji sensualnej. Sesja ma na celu uchwycić Twoje piękno, emocje lub to, co chciałbyś przekazać.

Podczas sesji możesz być sobą, możesz także przeobrazić się w wymarzoną postać. Możesz grać, możesz się bawić, możesz udawać kogoś zupełnie innego, lub po prostu pokazać, jaka jesteś naprawdę.

Możesz udowodnić innym, że jesteś warta jeszcze więcej.

Jeżeli podczas sesji zdecydujesz się, że możesz pokazać trochę więcej ciała, możemy wykonać także zdjęcia bardziej zmysłowe, czyli sensualne. Zauważyłam, że wiele kobiet się na to decyduje. Pamiętaj, że decyzja o takiej sesji należy tylko i wyłącznie od Ciebie i to tylko Ty zdecydujesz, kiedy się ona odbędzie oraz jaki rodzaj zdjęć wykonamy.

Sesje plenerowe oraz studyjne

Zapraszam Cię głównie na sesje plenerowe, ponieważ na łonie natury Twoje zdjęcia nabiorą jeszcze większego uroku. Malownicze pejzaże, urokliwe miejsca i Ty, w pięknej sukni, lub czym tylko chcesz. W studio wykonam Ci natomiast zdjęcia sensualne. W studiu wykonuję także zdjęcia portretowe artystyczne, ale nie zaliczają się one do zdjęć kobiecych i jest to osobna sesja, która wymaga innych przygotowań.

Jesteś piękna, zjawiskowa i niepowtarzalna. To Twój czas !

Większość kobiet przychodzących do mnie na sesje kobiece mówi, że to ich pierwsza w życiu sesja zdjęciowa, że nie potrafią pozować. Po kilku minutach sesji świetnie odnajdują się w tej roli, a nawet potrafią grać jak zawodowe aktorki. Chcą więcej i więcej. Wystarczy się przełamać.

Podczas takiej sesji możesz być sobą, możesz być także kimś zupełnie innym – kimś kim tylko zechcesz.

Ta sesja kobieca pokaże nie tylko Twoje atuty, ale także emocje, wnętrze oraz to, co chciałabyś przekazać.

Zobaczysz się w zupełnie nowym, wyjątkowym świetle.

Niektóre kobiety twierdzą, że nie wyglądają jak modelki – a przecież modelki mają różne wymiary. Coraz bardziej popularne są te Plus Size.

Wiek ? A jakie to ma znaczenie ? Nawet 80-letnie kobiety robią sobie zdjęcia.

Każda wymówka jest dobra. Jeżeli jednak naprawdę chcesz coś dla siebie zrobić, skorzystaj z takiej sesji zdjęciowej. Nie musisz iść do mnie, ale warto wybrać dobrego fotografa i po prostu się umówić na sesję, a potem na nią przyjść.

Jeśli nie zrobisz tego w najbliższym czasie, pewnie nie zrobisz tego nigdy.

.

Jak przebiega sesja zdjęciowa, oraz jak się do niej przygotować ?

.

Przygotowanie do sesji

Jeżeli zdecydowałaś się na sesję kobiecą, musimy wspólnie ustalić jej termin. Najlepiej, jeżeli do mnie zadzwonisz lub napiszesz wiadomość na Facebooku. Pamiętaj, że sesja zdjęciowa może odbyć się także po godzinie 17-tej oraz w weekendy, wszystko zależy od Ciebie oraz moich wolnych terminów.

Na sesję najlepiej przyjść wypoczętą, dlatego proponuję Ci zrobić sobie w ten dzień wolne. Możesz przed sesją odwiedzić makijażystkę lub fryzjerkę. Pamiętaj, że jeżeli chcesz iść do kosmetyczki, powinnaś to zrobić kilka dni wcześniej.

Makijaż i fryzura w studiu, przed sesją

Jeśli chciałabyś, aby makijaż lub fryzurę wykonała Ci w moim studio jedna ze współpracujących ze mną specjalistek, powiedz o tym podczas umawiania terminu sesji. Usługi te są płatne osobno.

Zarezerwuj sobie czas

Zarezerwuj sobie czas, aby sesja przebiegała na luzie i bez pośpiechu. Ile czasu, to zależy od ilości zdjęć. Minimalnie musisz zarezerwować sobie półtorej godziny, aby po przymierzać suknie z mojej garderoby, na spokojnie się przygotować i bezstresowo pozować do zdjęć.

W przypadku bardziej rozbudowanych sesji, gdzie zamawiasz powyżej 10 zdjęć, najprawdopodobniej będziemy się przemieszczać, aby nie robić zdjęć w tym samym miejscu, dlatego będzie nam potrzebne więcej czasu, na dotarcie oraz rozłożenie sprzętu.

Ile zdjęć będzie wykonanych podczas sesji ?

Wszystko zależy od tego, jaką ilość obrobionych fotografii chcesz finalnie otrzymać. Zawsze wykonuję ich kilkukrotnie więcej, tak abyś mogła po sesji, na spokojnie wybrać te najlepsze. Te, na których najbardziej się sobie podobasz i te, które są według Ciebie najpiękniejsze.

Wybór zdjęć

W tym celu prześlę Ci, kolejnego dnia, miniatury zdjęć, które zostały przeze mnie wstępnie wybrane, jako najlepsze pod względem technicznym. Zdjęcia te będą w stanie surowym, czyli nieobrobione jeszcze w programie graficznym. Będziesz miała aż trzy dni czasu na wybranie tych, które mają zostać przeze mnie obrobione.

Kiedy dostanę zdjęcia ?

Na obróbkę mam 14 dni roboczych, ale staram się wykonywać przynajmniej po jednym zdjęciu dziennie i przesyłać Ci systematycznie w ciągu tych 14 dni. Wszystko zależy od tego, ile miałam aktualnie sesji oraz jak skomplikowaną obróbkę muszę wykonać.

Zdjęcia w formie fizycznej, czyli odbitki lub zamówioną dodatkowo foto-książkę otrzymasz w nieco późniejszym terminie (kilka do kilkunastu dni), ponieważ drukowane są dla Ciebie w specjalistycznej drukarni. Dzięki temu ich jakość jest naprawdę bardzo wysoka (w przystępnej cenie).

Czy zmieniane są kształty ciała podczas obróbki ?

Obróbka standardowa nie zawiera tak specyficznych działań, jak np. znaczna zmiana kształtu ciała, usuwanie głębokich zmarszczek do zera. Takie zmiany są usługa dodatkową.

Nie oddaję nieobrobionych zdjęć, ponieważ są one moją wizytówką i muszą spełniać odpowiednie standardy.

Retusz jest wykonywany w konsultacji z klientką i jeżeli sobie nie życzysz np. wygładzania twarzy czy usuwania nieczystości cery, po prostu nie wykonam tych działań.

Obróbka, którą typowo wykonuję, składa się z następujących elementów: • działania typowo techniczne, typu balans bieli, kontrast, światła i cienie, • delikatne wygładzanie cery twarzy • na życzenie lekka korekta kształtu ciała • oczyszczanie twarzy z widocznych gołym okiem nieczystości (typu krosty, pryszcze), • usuwanie rozległych przebarwień cery, • matowienie „świecących” obszarów cery, • poprawianie wyglądu oka (usuwanie bardzo widocznych żyłek na białku oka, źrenica oka) • obróbka artystyczna.

Publikacja zdjęć

Publikuję zdjęcia z sesji wyłącznie po uzyskaniu Twojej zgody. Jeśli zechcesz, możesz wyrazić zgodę na publikację pojedynczego kadru lub wszystkich zdjęć. Nic bez Twojej wyraźnej, pisemnej zgody.

Kto będzie uczestniczył w sesji ?

Standardowo podczas sesji jesteśmy tylko we dwie, szczególnie jeżeli chodzi o sesje sensualne. Przy sesjach plenerowych oraz wymagających pomocy, może uczestniczyć mój pomocnik, ale w sytuacjach, w których nie czułabyś się swobodnie, opuszcza on plan zdjęciowy. O uczestnictwie pomocnika zostaniesz poinformowana przed sesją i będziesz mogła na to wyrazić zgodę lub nie.

Czasem, na Twoje życzenie podczas sesji może być także dostępna makijażystka lub fryzjerka, które będą czuwać nad Twoim wyjątkowym wyglądem.

Gdzie odbywają się sesje zdjęciowe ?

Sesje studyjne odbywają się w moim studio w centrum Cieszyna. Sesje plenerowe mają miejsce w Cieszynie i okolicach. Na specjalne życzenie (za dopłatą) możliwy jest wyjazd w dowolne miejsce – co musi zostać ustalone już podczas rezerwacji terminu.

W jakim formacie otrzymam zdjęcia ?

Po pierwsze otrzymasz zdjęcia w formacie elektronicznym .jpg, w formie do wydruku, czyli duże oraz zmniejszone – do publikacji w Internecie (np. na Facebooku). Wysokiej jakości odbitki w formacie 13 × 18 – po jednej dla każdego obrobionego zdjęcia. Możesz dodatkowo zamówić odbitki w dowolnym formacie, które drukowane są dla Ciebie w specjalistycznej drukarni, oferującej najwyższą jakość przy zachowaniu przystępnej ceny. To samo dotyczy wszelkiego rodzaju foto-książek, foto-zeszytów, nadruków na płótnie itd.

Jakie są ceny sesji ?

Zobacz mój aktualny CENNIK

Using Format